Operator maszyn i urządzeń

Work Service S.A.

Jawczyce, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Jawczyce

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali,
  • ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych,
  • realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem kontroli,
  • kontrola przebiegu procesów,
  • praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne Systemu Zarządzania Jakością.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w obróbce skrawaniem lub inne produkcyjne,
  • znajomość obsługi obrabiarek CNC,
  • znajomość podstawowej obsługi komputera,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • systematyczność,
  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym.

OFERUJEMY:

  • bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do programu sportowego,
  • bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy (przystanek Ursus Niedźwiadek),
  • możliwość przyuczenia do zawodu oraz dalszego rozwoju,
  • premie kwartalne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.