Pepsico produkcja
Szukamy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki k. Warszawa

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym.
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna (dla siebie i rodziny), ubezpieczenie na życie, karta Multisport.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji – praca przy różnych maszynach, udział w szkoleniach i rekrutacjach wewnętrznych.
  • Udział w Programach Wyróżnień i Doceniania.
  • Uczestnictwo w konkursach i losowaniach darmowych biletów na mecze piłkarskie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego.
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym.
  • Umiejętności pracy w zespole w szybko zmieniającym się środowisku pracy.
  • Gotowości do pracy na różnych stanowiskach w różnych obszarach.
  • Samodzielności, inicjatywy w działaniu i umiejętności podejmowania decyzji.
  • Doświadczenie na stanowisku techniczno-produkcyjnym mile widziane.

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz utrzymanie ich w sprawności technicznej w celu realizacji produkcji w zgodzie z założonymi wskaźnikami efektywności.
  • Monitorowanie poprawności pracy maszyn i urządzeń.
  • Utrzymanie uporządkowanego i czystego stanowiska pracy zgodnie z obowiązującymi systemami.