ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn i urządzeń

Miejsce pracy: Grodków, Brzeg, Niemodlin

Miejsce pracy: Grodków

Oferta:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywanej z naszym Klientem
  • 4-brygadowy system pracy po 8 godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do pakietu benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Odpowiedzialność, chęć do pracy

Zadania:

  • Obsługa urządzeń transportujących surowce i wyroby gotowe
  • Obsługa maszyn śrutujących surowce i granulujące pasze
  • Przeprowadzanie kontroli granulowanej paszy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy