Operator maszyn i urządzeń – hala wyładunku kompostu fazy III

OKECHAMP S.A.

Borucino, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

• Obsługa wyciągarki kompostu, zespołu taśmociągów i siewnika dodatku
• Obsługa techniczna codzienna i okresowa obsługiwanych maszyn i urządzeń
• Załadunek kompostu fazy III na samochody ciężarowe
• Wsiewanie dodatku do kompostu fazy III
• Terminowe i rzetelne wypełnianie obowiązujących dokumentów produkcyjnych
• Stosowanie się do standardów higieny i bezpieczeństwa pracy

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
• Prawo jazdy kat.T
• Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań
• Komunikatywność i gotowość do pracy zespołowej
• Dyspozycyjność
• Przestrzeganie zasad etyki pracy
• Mile widziane uprawnienia na obsługę wózków widłowych
• Mile widziane uprawnienia na obsługę ładowarek teleskopowych

Prezentacja firmy

OKECHAMP S.A. od ponad 20 lat z powodzeniem sprzedaje szeroki aso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
+premia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji