OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH

SOLUTIONS-WORK S.C

Łomża, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0708

Obowiązki:

Obsługa, naprawa i nadzorowanie urządzeń do wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych m.in. wytłaczarki i ekstrudera; programowanie maszyn w języku polskim i angielskim zgodnie z dokumentacją techniczną i parametrami; obsługa urządzeń pomocniczych do podawania surowców i odbioru przetworzonego tworzywa; sortowanie półproduktów, kwalifikacja ich według jakości i ich pakowanie; nadzorowanie i kontrola prawidłowości przebiegu procesu przetwarzania tworzyw sztucznych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne

Zawód:

  • Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)

Pozostałe wymagania:

  • - wymagane: wyk. średnie techniczne,doświadczenie zawodowe/staż pracy: min. 2 miesiące na stanowisku operatora maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, umiejętności: obsługiwanie, programowanie maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, umiejętność naprawy maszyn produkcyjnych, znajomość języka angielskiego- poziom B1- średnio zaawansowany, dodatkowe wymagania: samodzielność, dyspozycyjność, rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja.

Miejsce pracy: Poznańska 37F, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 2

Wymagane dokumenty: -; kontakt z pracodawcą:osobisty do biura:Gen. W. Sikorskiego 166 lok 2.07,18-400 Łomża; dla osób zarejestrowanych w PUP- skierowanie (kontakt do doradcy klienta);

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Osoba do kontaktu: Ewelina Bargielska

Telefon: 504995065

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy