Operator maszyn i urządzeń CNC (m/k) Оператор машин та станків ЧПУ (м/ж)

Trenkwalder

Tuchom, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tuchom
Obowiązki:
  • praca przy obsłudze maszyn i urządzeń CNC: tokarki, frezarki, giętarki.
Обязанности:
  • робота на машинах і станках ЧПУ: токарки, фрезерки та гідравлічниі преси (листогиб).

Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych (niekoniecznie CNC),
  • podstawowa wiedza z zakresu czytania rysunków technicznych,
  • gotowość do pracy zmianowej (6-14/ 14-22/ 22-6).
Мы предлагаем:
  • досвід роботи на виробництві (необов'язково на машинах ЧПУ),
  • вміння читати технічне креслення,
  • готовність до позмінної роботи (6-14/ 14-22/ 22-6).

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia,
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • pierwszą umowę na czas określony na rok z możliwością przedłużenia i stałej współpracy,
  • bogaty pakiet benefitów dla pracownika i członków rodziny (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie.
  • miejsce pracy: Tuchom.
  • працевлаштування на основі трудового договору від першого дня роботи (прямо у роботодавця на заводі),
  • робота з понеділка по п'ятницю,
  • перший договір на строк 1 року з можливістю продовження,
  • соціальний пакет для працівника та сім'ї (приватне медичне страхування, спортивна карта).
  • завод знаходиться в Tuchom (20 км від Сопоту).
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialna jest Nina Yala: +48 695 511 131.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy