OPERATOR MASZYN- DRUK, WYCINANIE, KLEJENIE

Brandbox Sp. z o.o. Sp. K.

Skawina, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami i planem produkcji,

- przezbrajanie maszyn,

- ustawianie i utrzymywanie na ustalonym poziomie parametrów produkcyjnych,

- zapewnienie ciągłości produkcji i bieżąca kontrola wytwarzanych produktów,

- utrzymanie sprawności technicznej, dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

- zdolności techniczne,

- dobra organizacja pracy,

- gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym,

- dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz ilości obsługiwanych maszyn,

- premia miesięczna,

- wydłużona przerwa,

- godziny pracy dostosowane do komunikacji miejskiej i sytuacji losowych,

- przyjazną atmosferę w zespole,

- szkolenie wstępne oraz instruktaż stanowiskowy,

- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- ubezpieczenie grupowe,

- dopłata do karty multisport,

- pakiet prywatnej opieki medycznej

Prezentacja firmy

BRANDBOX Sp. z o.o. Sp. K. to firma produkująca opakowania z tektury fal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji