Operator maszyn do produkcji opon

Gi Group Poland S.A.

61-017 Poznań, wielkopolskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: 61-017 Poznań

Obecnie dla Naszego Klienta, nowoczesnej fabryki produkującej opony w Poznaniu poszukujemy pracowników, którzy w sumienny i rzetelny sposób będą realizować powierzone zadania.

Jesteś zainteresowany? Zapoznaj się ze szczegółami poniżej i aplikuj już dziś.

Zakres obowiązków:

  • obsługa nowoczesnych maszyn i urządzeń,
  • wytwarzanie produktu zgodnie z instrukcjami i wymogami jakościowymi,
  • wypełnianie arkuszy pomiarów, raportów zrealizowanej produkcji,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Czego oczekujemy?

  • gotowości do pracy fizycznej w systemie równoważnym do 12h (3 dni pracy, 3 dni wolne),
  • spostrzegawczości, umiejętności manualnych i analizy informacji,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji.

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie: 4000 zł brutto podstawy + dodatki i premie (łącznie około 6000 zł brutto/miesięcznie),
  • umowę o pracę na cały etat (zatrudnienie bez pośredników),
  • kontakt z najnowocześniejszymi maszynami i technologią,
  • profesjonalny program wdrożenia pracownika na stanowisku pracy oraz wsparcie merytoryczne na dalszych etapach ścieżki zawodowej,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • dofinansowanie do dojazdów albo bezpłatny autobus na terenie Poznania,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, PPE, preferencyjny abonament telefoniczny),
  • miejsce pracy: Poznań.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.