Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator Maszyn Do Produkcji Opakowań

Miejsce pracy: Murowana Goślina, Gniezno, Szamotuły, Oborniki, Poznań

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie korespondujące z posiadanymi  umiejętnościami i kwalifikacjami
  • premie, dodatki za koszt dojazdu do pracy
  • benefity pozapłacowe - m.in. system OK, zapomoga świąteczna

Oferujemy intensywne szkolenie wdrażające w stanowisko pracy!

Zakres zadań na stanowisku obejmuje:

  • obsługę urządzeń służących do produkcji opakowań z tworzyw sztucznych
  • wymianę form w maszynach termoformujących

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • masz wysoko rozwinięte zdolności manualne
  • przykładasz uwagę do szczegółów
  • chcesz i możesz pracować na trzy zmiany

Mile widziane również wykształcenie mechaniczne.

Nie czekaj, aplikuj teraz!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.