Operator maszyn → do 13,50€ brutto/h

Sedulus Sp. z o.o.

Himmelkron, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Himmelkron, Niemcy

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn i urządzeń
  • kontrola jakość
  • wsparcie linie produkcyjnej i montażowej
  • praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1 warunek konieczny)
  • doświadczenie pracy na w/w stanowisku
  • własny samochód na dojazdy do pracy
  • elastyczność

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą
  • wynagrodzenie: do 13,50€ brutto/h + dodatek paliwowy
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • zapewnione zakwaterowanie (częściowo odpłatne po stronie pracownika)
  • bezpłatne ubranie robocze
  • stałą pracę w renomowanej firmie
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy