Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Operator Maszyn-Darmowy transport

Miejsce pracy: Wronki, Szamotuły, Krzyż Wielkopolski, Międzychód, Trzcianka

ZADANIA:

  • obsługa maszyn;
  • dbałość o stanowisko pracy;
  • wykonywanie zadań zgodnie z instrukcją;

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia obecnościową;
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • bezpłatny transport z Krzyża, Międzychodu, Drezdenka, Wałcza, Szamotuł, Obornik, Czarnkowa, Trzcianki, Mirosławca, Piły, Pniew, Gołańczy, Ryczywołu, Chodzieży;
  • bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu;
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia PZU;
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w wewnętrznych strukturach firmy;
  • możliwość rozwoju poprzez udział w wewnętrznych szkoleniach; pakiet lojalnościowy;
  • pracę w jednej z najbardziej renomowanych firm z branży AGD;
  • możliwość uczestnictwa w imprezach zorganizowanych przez klienta -nagrody dla pracowników tygodnia;
  • możliwość zakupów produktów firmy podczas wyprzedaży pracowniczych w atrakcyjnych cenach (np.: laptopy, lodówki, pralki)

WYMAGANIA:

  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;

Oferta pracy tymczasowej.

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY TO ZADZWOŃ 723 193 170

POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMYM - DZIĘKUJEMY !!!

Numer referencyjny: 18/07/2018/SEP/KK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.