Operator maszyn Częstochowa - praca w wysokiej temperaturze

AAS Recruitment Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Kim jesteśmy?
Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania jakie na Ciebie czekają:

- Obsługa maszyn na wydziale produkcyjnym

-Zakładanie gumowych komponentów na metalowe stelaże

-Profilowanie przewodów na gorąco

Możliwość zobaczenia miejsca pracy przed rozpoczęciem zatrudnienia!

Mile widziane doświadczenie na produkcji.

Nasza oferta:

-umowa o pracę tymczasową z realną szansą na zatrudnienie bezpośrednio przez zakład

-ubezpieczenie NNW + dobrowolne ubezpieczenie grupowe na życie PZU

- stawkę godzinową 19,21 zł brutto + dodatki::

20% noc
+50% w przypadku pracy powyżej 8h dziennie
+100% weekendy
dodatek frekwencyjny do 250 zł brutto
premia produkcyjna do 300 zł brutto
-praca w systemie 3 zmianowym

-dogodny dojazd komunikacją miejską liniami 11, 35, 36

Liczba miejsc ograniczona, aplikuj już dziś!

Dodatkowe informacje pod nr tel. 885 880 127 lub 500 465 152

Osoby zainteresowane współpracą z AAS Systems prosimy
o przesłanie aplikacji poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.