Operator maszyn CNC

PowerJobs Sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • obsługa maszyn CNC (np. frezarka, prasa krawędziowa, maszyna do cięcia laserowego lub plazmowego) w dziale obróbki mechanicznej i gięcia;
  • praca w oparciu o rysunek techniczny;
  • nadzór nad wybranym etapem pracy nowoczesnego centrum obróbki;
  • bieżąca kontrola jakości z dokładnością do 0,01 mm.

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z narzędzi pomiarowych (np. mikrometr);
  • mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego (kat. IS lub IIS);
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w systemie 3-zmianowym (6.00-14.00-22.00) - wolne weekendy;
  • nadgodziny dla chętnych;
  • premię jakościową i frekwencyjną wypłacaną od pierwszego miesiąca;
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
  • umowę o pracę na pełny etat;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji