Operator maszyn CNC

Armadas B.V. i.o.

Waalwijk, zagranica

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: Waalwijk

Nasz klient to ambitny i szybko rozwijający się producent i dostawca rolek transportowych, bębnów, łożysk i bloków łożyskowych stosowanych w wielu wysokowydajnych gałęziach przemysłu na całym świecie. To firma należąca do czołówki europejskich producentów rolek. Produkty znajdują zastosowanie w przemyśle lotniczym, transporcie, przemyśle rolniczym, spożywczym oraz w firmach masowych i przeładunkowych. Nasz klient ma zorientowaną na ludzi, nieformalną filozofię biznesową i koncentruje się na samorozwoju swoich pracowników.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jako operator maszyny CNC pracujesz na odpowiedzialnym stanowisku, gdzie dbasz o jakość i wymiary produktów.

Jako elastyczy pracownik możesz dostosowywać sie do różnorodnej pracy. Odpowiadasz za produkcję wyrobów z wysokiej jakości materiałów.

WYMAGANIA:

• dobra znajomość języka angielskiego

• ukończone szkolenie techniczne mile widziane

• doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym

• doświadczenie w pracy z maszynami CNC

• silne poczucie odpowiedzialności

• precyzja

• świadomość jakości

• zaradność

OFERUJEMY:

• różnorodną pracę z dobrą pensją w topowej firmie stawka od 13.20 brutto/ godzina

• umowa na rok

• możliwość przejścia na kontrakt u klienta

• wyplata wpływająca na konto co 4 tygodnie

• stały dostęp do paska wypłat umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje

• brak stawek wiekowych

• gwarancja godzin

• innowacyjne, ambitne i nieformalne środowisko pracy.

• możliwości rozwoju osobistego

• przestrzeń do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i inicjatywami.

• świadczenia pracownicze zgodnie z holenderskimi przepisami prawa pracy

• zakwaterowanie / dobre warunki mieszkalne

• ubezpieczenie zdrowotne rozszerzone o pakiet stomatologiczny

• opiekę polskojęzycznych koordynatorów

• przyjazna atmosferę w pracy

• bezpłatny kurs języka holenderskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy