Opis stanowiska pracy

Macro Molds Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach jest producentem form wtryskowych i maszyn specjalnych. Dostarcza rozwiązania głównie dla klientów w branży motoryzacyjnej na całym świecie. Posiada oddziały Czechach, Francji oraz współpracuje z wieloma przedstawicielami na świecie.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko operatora maszyn CNC

Zakres obowiązków:

  • realizowanie procesu obróbki części na centrach obróbczych CNC 3 i 5 osiowych
  • przygotowywanie części do obróbki
  • wykonywanie pomiarów obrabianych detali
  • wykonywanie czynności przewidzianych w instrukcji konserwacji i prewencyjnego utrzymania ruchu naszyn
  • gospodarowanie powierzonymi elementami mocującymi, uchwytami i narzędziam
  • rejestrowanie wykonanej produkcji wg dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie w kierunku mechanicznym, obróbki mechanicznej lub pokrewnych
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC – sterowanie Heidenhain i FANUC, mile widziane doświadczenie w programowaniu
  • znajomość technologii obróbki mechanicznej
  • znajomość oprogramowania CAM NX (możliwość przyuczenia)
  • mile widziana znajomość budowy form wtryskowych
  • biegła znajomość rysunku technicznego, dobra wyobraźnia przestrzenna, metodyczność i dokładność

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od poziomu doświadczenia, dodatkowy system nagradzania
  • pracę w międzynarodowym zespole w światowych koncernach samochodowych,
  • zapewniamy rozwój poprzez szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ZFŚS

Prezentacja firmy

Światowej klasy producent form wtryskowych oraz specjalistycznych maszyn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji