Opis stanowiska pracy

Firma TREPKO ASEPTIC Sp. z o.o. jest polską filią koncernu TREPKO A/S z siedzibą w Danii, światowego lidera rynku automatów pakujących dla przemysłu spożywczego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn CNC
  • Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w celu uzyskania detalu zgodnego z założeniami technicznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku Operator CNC
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunku technicznego
  • Znajomość obróbki skrawaniem
  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone prace
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi i pomiarowymi, precyzja,
  • Znajomość sterowania Fanuc

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o wieloletniej tradycji na rynku
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w pełnym wymiarze etatu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • ZFŚS

Prezentacja firmy

Firma Trepko Aseptic projektuje i produkuje szeroką gamę urządzeń pakują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca na produkcji, Praca Automatyka