Opis stanowiska pracy

  • obsługa maszyn CNC
  • praca z dokumentacją techniczną
  • wprowadzanie zmian parametrów obróbki skrawania oraz zmian narzędzi
  • przeprowadzanie pomiaru gotowych wyrobów narzędziami pomiarowymi.

Oferujemy

  • praca dla osób w każdym wieku
  • nowe, wyższe stawki oraz comiesięczne premie
  • 3 miesięczny okres próbny za pośrednictwem umowy o pracę tymczasową zawartą z InterKadra
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez organizowane szkolenia tj. uprawnienia na suwnice, żurawie, wózki widłowe.

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • uprawnienia na wózek widłowy, suwnice, żurawie, SEP mile widziane
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowej
  • zdolności manualne
  • samodzielność, dokładność, precyzja.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

InterKadra Sp. z o.o.

ul. Bożka 9b/6, 55-220 Jelcz-Laskowice

Tel: 516 522 341 lub 731 320 700

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji