ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Sosnowiec

Miejsce pracy: Mysłowice

Zadania:

  • Obsługa pras krawędziowych sterowanych numerycznie/ wykrawarek
  • Przygotowanie pracy w oparciu o systemy kontrolne
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Kontrola jakości
  • Przygotowanie części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki

Jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Potrafisz czytać rysunek techniczny
  • Potrafisz posługiwać się narzędziami pomiarowymi
  • Jesteś dokładny, zaangażowany, sumienny

to jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko!

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne wynagrodzenie i system premiowy
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Po okresie próbnym możliwość otrzymania wyższej stawki
  • Pakiet benefitów (kartę Multisport, ubezpieczenie PZU, zniżki)
  • Po okresie próbnym przez Manpower szansę przejścia w struktury firmy
  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Numer ref. OMA/010/AOZ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials