ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Numer ref. OMA/009/NOL

Zadania:

  • Obsługa maszyn CNC - szlifierki
  • Produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu
  • Bieżąca kontrola jakości wykonywanych detali (pomiary)
  • Prowadzenie dokumentacji pomiarowej
  • Dbałość o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy

Oferta:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio u klienta
  • Duże możliwości rozwoju
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na maszynach CNC - min. 2 lata - warunek konieczny
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Chęć i motywacja do nauki
  • Znajomość j. angielskiego/ niemieckiego w stopniu komunikatywnym - warunek koniczny
  • Dyspozycyjność do wyjazdów na szkolenia na terenie Niemiec
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14; 14-22; 22-6)
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials