Operator Maszyn CNC - Rybnik , śląskie
od Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATORA MASZYN CNC

Miejsce pracy: Rybnik

Operator Maszyn CNC

ZADANIA:

  • Obsługa maszyn numerycznych do cięcia blach z kręgów zimno i gorącowalcowanych,
  • Obróbka elementów zgodnie z rysunkami technicznymi i oprogramowaniem.

WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym,
  • Sumienność, rzetelność, zaangażowanie.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system premiowy.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.