Orienta Polska Sp. z o.o.

Operator maszyn CNC

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Pietrzykowice

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Operator Maszyn CNC

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn CNC - wykrawarka rewolwerowa, prasa krawędziowa,
  • Obsługa obrabiarek konwencjonalnych,
  • Kontrola jakości gotowych wyrobów,
  • Dbałość o powierzony sprzęt,
  • Monitorowanie stanu technicznego powierzonej maszyny CNC.

Wymagania:

  • Min. wykształcenie średnie - mile widziane techniczne,
  • Umiejętność obsługi tokarki i frezarki konwencjonalnej,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,
  • Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym,
  • Dokładność i sumienność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • Praca w godz. 7-15,
  • Możliwość rozwijania kompetencji poprzez wewnętrzne szkolenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pomoc w dojazdach do pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.