Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta na terenie Niemiec w okolicach Ulm kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn CNC

- przygotowywanie narzędzi i materiałów do pracy
- obsługa maszyn sterowanych numerycznie
- usuwanie zakłóceń w pracy maszyn
- czytanie rysunku technicznego

Oferujemy:
- wynagrodzenie w wys. 11,51€/godz brutto
- dieta 39€ netto/dziennie
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy
- wykształcenie zawodowe (preferowane kierunkowe w obróbce skrawaniem)
- posiadanie samochodu osobowego

Mile widziane / Preferowane
- dodatkowe kursy lub uprawnienia w obsłudze maszyn CNC

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 500PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis