Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/09/2018.

Operator maszyn CNC

Niemcy - Renningen (Baden Württemberg), zagranica

LUPA Personal GmbH & Co.KG

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- samodzielna obsługa maszyn CNC z oprogramowaniem Fanuc lub Siemens (ustawianie, oprzyrządowanie)
- praca na małych i dużych seriach
- samodzielne programowanie maszyn CNC
- przygotowanie i kontrola obrabianych serii (zgodnie z rysunkiem tech., specyfikacją jakości)
- obsługa maszyn (wyposażenie, zmiana narzędzi, dopasowanie danych, korekta programu, ładunek/wyładunek maszyny)

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przyjemna atmosfera w ambitnym środowisku pracy

Wymagania

- wykształcenie techniczne (mechanik przemysłowy, mechanik narzędziowy lub technik obróbki skrawaniem
- doświadczenie jako operator maszyn CNC
- doświadczenie w zakresie sterowania i programowania Fanuc
- umiejętność czytania rysunków konstrukcyjnych
- umiejętność samodzielnej i odpowiedzialne j pracy
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis