Operator maszyn CNC

Niemcy/Plaidt, zagranica

APN Sp. z o.o. Sp.k.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: operator maszyn CNC

Typ wakatu: praca tymczasowa
Przewidywany start: od zaraz
Długość kontraktu: min. 12 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok
Stawka: w zależności od doświadczenia: 15-16 euro brutto/godz
Miejsce pracy: okolice Plaidt/Nadrenia

Ustawianie oraz obsługę maszyn (tokarek i frezarek CNC) Mazak. Frezowanie za pomocą sterowania Mazatrol. Bieżąca kontrola wymiarów elementów oraz wprowadzenie korekt.

Wymagania

Wymagania
- doświadczenie jako operator CNC
- znajomość sterowania Mazatrol
- co najmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy
- umowę o pracę, ZUS, A1, podatek odprowadzany w Niemczech, możliwość przejęcia na stale u niemieckiego pracodawcy
- regularne zjazdy do Polski
- bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
- bezpłatny dojazd do pracy
- gwarancje wypłaty na czas
- możliwość zaliczek w pierwszym miesiącu pracy
- nadgodziny
- pomoc w organizacji transportu do Niemiec

Certyfikat KRAZ nr 13603

APN Praca za granicą dzięki długotrwałej współpracy z rzetelnymi partnerami oraz skutecznym... metodom działania od wielu lat oferuje kandydatom z Polski ciekawą i legalną pracę, głównie w Holandii i Niemczech. Pracownicy, którzy wyjeżdżają z nami do pracy za granicę, chwalą sobie warunki pracy, płacy i zakwaterowania, oraz opiekę, jaką sprawuje nad nimi Agencja APN.

Podstawową zasadą, jaką kieruje się firma, jest optymalne dopasowanie indywidualnych możliwości pracownika do specyfiki wykonywanej pracy. APN stawia bowiem na pełne zadowolenie obu stron – pracodawcy i pracownika.

Agencja kompleksowo zajmuje się załatwianiem wszystkich niezbędnych formalności, procesem rekrutacji oraz przekazaniem stosownych dokumentów stronie zagranicznej.

Już dziś zarejestruj się w naszej bazie, abyśmy mogli zaproponować Ci wymarzoną pracę! Zarabiaj, poznawaj nową kulturę i zwiedzaj zagranicę z APN!

Certyfikat KRAZ: 13603
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji