Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/10/2018.

Operator maszyn CNC

Niemcy, Jena, zagranica

AXIALUS S.A.

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS High Quality Workers z siedzibą w Warszawie, oddziałami we Wrocławiu i Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!
Obecnie dla naszego klienta renomowanej, niemieckiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Operator CNC z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Niemcy, Jena

Opis stanowiska pracy:
• Obsługa tokarek, frezarek, automatów CNC
• Wprowadzenie korekt
• Ustawianie maszyn na odpowiednie parametry wg rysunku technicznego
• Wytwarzanie elementów branży zbrojeniowej i kosmicznej

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w obsłudze tokarek lub frezarek CNC
• Dobra znajomość języka niemieckiego – B1

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę (pokoje 2 osobowe)
• 15€/h brutto + dodatki wg iGZ
- Dodatki za nadgodziny +25%
- Dodatki za nocki +25%
- Dodatki za niedziele +50%
- Dodatki za święta +100%
• Pomoc w załatwieniu formalności przed wyjazdem
• Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
• Kontakt z opiekunem w kraju

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Prezentacja firmy

Firma z branży HR.

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji