ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Mysłowice

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne wynagrodzenie (podstawa) i miesięczny system premiowy
  • Praca w systemie 3-zmianowym lub równoważnym (po 12 h)
  • Po okresie próbnym możliwość otrzymania wyższej stawki
  • Pakiet benefitów (kartę Multisport, ubezpieczenie PZU, zniżki)
  • Po okresie próbnym przez Manpower perspektywa przejścia w struktury firmy
  • Praca w stabilnej i renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej, w obsłudze maszyn
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Obsługa narzędzi pomiarowych
  • Dokładność oraz sumienność

Zadania:

  • Obsługa pras krawędziowych sterowanych numerycznie/ wykrawarek/ giętarek
  • Przygotowanie pracy w oparciu o systemy kontrolne
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Kontrola jakości
  • Przygotowanie części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki

Nie czekaj, aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy