ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Lubań, Bolesławiec, Nowogrodziec, Wykroty

Miejsce pracy: Wykroty

Oferta:

  • Szybka i sprawna rekrutacja oraz wsparcie konsultanta na każdym etapie procesowania
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa wynagrodzenia zależna od doświadczenia + premie oraz dodatki za dojazd)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Ciekawa praca w zgranym zespole

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie 3- lub 2-zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych

Zadania:

  • Obsługa maszyn CNC
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Kontrola wykonanych przez siebie części zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Przygotowanie części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki
  • Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy