Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/02/2018.

Operator Maszyn CNC

Łazy, śląskie

Work Service

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klient z branży stalowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Obsługa maszyn (frezarki, wiertarki);
  • Kontrola jakości wyrobów gotowych;
  • Pakowanie produktów;
  • Przygotowywanie do wysyłki.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość skorzystania z benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, pakiet medyczny;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, warsztatowego;
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • Min. 1 rok doświadczenia w obsłudze maszyn typu frezarki, wiertarki – mile widziane;
  • Chęć do pracy;
  • Zaangażowanie;
  • Sumienność.

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu... zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji