Operator maszyn CNC

Knurów, śląskie

S.M.Tech

Opis stanowiska pracy

• obsługa i programowanie maszyn CNC

• kontrola poprawności wykonywanych detali

• dbałość o prawidłowe funkcjonowanie maszyny

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
• wykształcenie techniczne, mile widziane kierunkowe
• min. rok pracy na maszynie CNC
• umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji i instrukcji produkcyjnej
• znajomość procesu technologicznego i zasad obróbki metali
• umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
• mile widziana znajomość programu AutoCad

S.M. Tech jest prężnie rozwijającą się firmą produkcyjną, działającą na rynku od 2011r.... Główną działalnością firmy S.M. Tech to usługi cięcia różnorodnych materiałów przy zastosowaniu wielu technologii, takich jak cięcie wysokociśnieniowym strumieniem wody, cięcie piłą taśmową CNC oraz gięcie na hydraulicznej prasie krawędziowej.

Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej:
www.smtech.pl
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Inżynieria , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji