ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Praca na 3 zmiany!

Oferta:

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od sierpnia
  • Praca w firmie z kapitałem norweskim specjalizującej się w produkcji kominków
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze na start
  • Premia max 600 zł brutto (za realizację trzech wskaźników: plan produkcyjny, jakość, dyscyplina pracy)
  • Zatrudnienie bezpośrednie przez klienta: pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na czas określony
  • Podstawowa opieka zdrowotna płatna przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie grupowe dla pracownika płatne przez pracodawcę

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum 3 miesiące doświadczenia w obsłudze maszyn CNC
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym i przyrządami pomiarowymi
  • Silna determinacja do rozwoju
  • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy

Zadania:

  • Obsługa frezarek CNC
  • Wymiana i ustawianie narzędzi
  • Wykonywanie pomiarów gotowych części
  • Kontrola jakościowa wyprodukowanego detalu
  • Dbałość o zachowanie właściwego stanu technicznego maszyn

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials