Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/02/2018.

Operator Maszyn CNC

Katowice, śląskie

Work Service

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Obsługa maszyn tj. wytaczarki CNC, tokarki CNC, frezarki;
  • Wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • Dbałość o przebieg procesów i maszyn.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod strukturę Klienta;
  • Stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia;
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów: ubezpieczenie na życie,
    Karta Multisport, pakiet medyczny;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Wymagania

  • Znajomość i umiejętność odczytywania rysunku technicznego;
  • Znajomość i umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu... zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji