FallWork Sp. z o.o.
FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Gądki k Poznań

Klient, w którego imieniu, prowadzimy rekrutację, to niemiecka firma, działająca w zakresie produkcji indywidualnych i systemowych rozwiązań pocztowych .

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:
Operator linii wykrawania (cięcia)
Gądki k. Poznania

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjną podstawę
• Comiesięczna premia gwarantowana
• Dodatkowe świadczenia socjalne

Zadania:
• Obsługa prasrewolwerowych CNC
• Programowanie pras rewolwerowych CNC
• Odczytywanie rysunku technicznego
• Obsługa urządzeń pomiarowych

Wymagania:
• Roczne doświadczenie w obsłudze i programowaniu pras rewolwerowych CNC (TC 500 Trumf/ Amada Vipros king/ Amada Europa)
• Umiejętność czytania rysunku technicznego i obsługi urządzeń pomiarowych
• Dyspozycyjność i chęci do pracy na trzy zmiany: 6-14,14-22,22-6
• Umiejętność pracy w zespole

Agencja Pracy FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231
*Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego w firmie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.