Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Operator maszyn CNC - Francja, okolice Nantes

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

- Zadanie związane z obsługą przecinarek plazmowych, frezarek z oprogramowaniem heidenhain
- dokonywanie korekt w programie
- wykonywanie elementów metalowych
- kontrola wykonanych elementów
- produkcja jednostkowa, małoseryjna

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- zwrot kosztów dojazdu na teren Francji
- zagwarantowany bezpłatny dojazd do i z miejsca pracy do mieszkania
- koszt mieszkania pokrywany przez pracodawcę
- atrakcyjna stawka godzinowa

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV .

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:

- co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn CNC
- umiejętność ustawiania i obsługi maszyn cnc
- umiejętność samodzielnej pracy z rysunkiem technicznym i planami

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna