Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków, które obejmą osoby zatrudnione na tym stanowisku:

• przezbrajanie, ustawianie i obsługa obrabiarek CNC (sterowanie Fanuc i Heidenhain),
• przygotowywanie części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki,
• kontrolowanie procesu obróbki pod kątem jakości (usuwanie wad, dokonywanie właściwej parametryzacji urządzeń)
• uzupełnianie raportów pomiarowych, produkcyjnych
• ścisła współpracy z zespołem produkcyjnym: kierownicy, technolodzy, kontrolerzy jakości

Praca od poniedziałku do piątku w systemie trzy zmianowym.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

• min. wykształcenie zawodowe (preferowane obróbka skrawaniem)
• znajomość rysunku technicznego,
• umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej,
• znajomość przygotowywania maszyn skrawających do pracy,
• umiejętność pisania programów CNC (Fanuc, Heidenhain)
• dobra dyscypliny pracy oraz orientacji na jakość wykonywanych zadań,
• nastawienie na pracę zespołową
• dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie
• otwartość na nowe wyzwania i motywacja do pracy,

BHH Mikromed oferuje:
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• wynagrodzenie zasadnicze, premie za brak absencji,
• dodatek stażowy, nagrody jubileuszowe,
• bogaty pakiet socjalny, pakiet medyczny płacony przez pracodawcę,
• Karta Multisport,
• Możliwość korzystania z Kasy zapomogowo pożyczkowej,
• zatrudnienie bezpośrednio przez firmę BHH Mikromed Sp. z o.o.

OSOBY ZAINTERESOWANE WSPÓŁPRACĄ PROSZONE SĄ O APLIKACJĘ NA PORTALU,
KONTAKT Z DZIAŁEM KADR BHH MIKROMED SP. Z O.O.
LUB DOSTARCZENIEM CV DO SIEDZIBY FIRMY.

Prezentacja firmy

Mikromed oferuje szeroki asortyment wszczepów kostnych i instrume... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 m-c
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
premia za brak absencji, pakiet socjalny, Karta Multi sport, Pakiet medyczny, Pzu grupowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji