Operator maszyn CNC

IZOBLOK

Chorzów, śląskie

IZOBLOK IZOBLOK IZOBLOK IZOBLOK
IZOBLOK SA – jesteśmy liderem europejskiego rynku przetwórstwa polipropylenu spienionego; jako jedyna firma w Polsce możemy pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie przetwarzania EPP; dysponujemy najnowszymi technologiami oraz doświadczeniem zdobytym przez lata na najtrudniejszych europejskich rynkach; będąc częścią norweskiej firmy BEWI ASA współpracujemy z największymi koncernami motoryzacyjnymi na świecie.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa maszyn sterowanych numerycznie (uzbrajanie maszyny, mocowanie detali, bazowanie detali, uzupełnianie mediów)
  • Programowanie maszyn oraz korekta parametrów
  • Dokonywanie pomiarów detali
  • Kontrola jakości wykonywanych produktów
  • Dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe (techniczne)
  • Znajomość rysunku technicznego maszynowego
  • Znajomość sterowania HEIDENHAIN 530, HEIDENHAIN 640 lub Siemens 840D
  • Doświadczenie w pracy na 3-osiowych maszynach CNC
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na 5-osiowych maszynach CNC
  • Precyzyjności i dokładność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie zasadnicze + bonus
  • Pracę na rzecz firmy, której klientami są prestiżowi producenci jak: Jaguar, Land Rover, Ford czy Volkswagen
  • Pracę z wykorzystaniem najlepszych i najnowszych technologii,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w kluczowym dla spółki obszarze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.