Opis stanowiska pracy

Chcesz dołączyć do zespołu fachowców, produkujących jedne z najlepszych narzędzi tnących na świecie? - aplikuj na stanowisko :

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Bielsko - Biała

Wymagania dla kandydatów:

  • wykształcenie średnie
  • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość przyrządów pomiarowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność wprowadzania korekt narzędzi obróbczych
  • znajomość podstaw programowania - szczegóły pomożemy Ci poznać
  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych będą dodatkowym atutem
  • dokładność wykonywanej pracy i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • dobra organizacja własnej pracy
  • komunikatywność, zaangażowanie i sumienność
  • silna motywacja do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zapewnienie odzieży roboczej
  • komfortowe warunki pracy na hali produkcyjnej zapewniające odpowiedni poziom temperatury w zimie oraz w lecie
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • szkolenia i rozwój pod nadzorem
  • rozbudowany system socjalny
  • Karta Benefit Multisport
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie PZU
  • wynagrodzenie, będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez przycisk APLIKUJ

Informujemy, iż będziemy się kontaktować telefonicznie z wybranymi przez nas kandydatami

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów narzędzi mających za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy