ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zadania:

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie - tokarek, frezarek, szlifierek
  • Praca z rysunkiem technicznym i przyrządami pomiarowymi
  • Monitorowanie i kontrola pracy maszyn

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym i 4-brygadowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość przejęcia przez naszego Klienta po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatek w wysokości 20% za pracę w systemie 4-brygadowym
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia
  • Dostęp do pakietu benefitów m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premie
  • Dofinansowanie obiadów w kantynie pracowniczej
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy
  • Praca w przyjaznej atmosferze

Numer ref.: OMA/037/TMI
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy