ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, wzbogacone o premię
  • Realną możliwość rozwoju w ramach struktur organizacji
  • Bezpłatny dojazd do Bielan Wrocławskich z Wrocławia
  • Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
  • Pakiet kafeteryjny (dofinansowanie do posiłków w trakcie pracy)
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, pożyczki pracownicze, zapomogi losowe, prezenty okazjonalne

Zadania:

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie lub mechanicznie (tokarki, frezarki, szlifierki)
  • Ustawianie parametrów
  • Nadzorowanie pracy obrabiarek
  • Kontrola jakościowa produktów

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi maszyn CNC
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials