operator maszyn CNC

Wareluk s.c.

05-200 WOŁOMIN, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

samodzielna praca na maszynach numerycznych (Haas Okuma)

uzbrajanie obrabiarki w niezbędne narzędzia

dobór parametrów skrawania dla zastosowanych narzędzi

pisanie prostych programów na maszynie

prawidłową realizację procesu na obrabiarce

dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi

precyzyjne wykonywanie detali z dbałością o jakość wykonywanej pracy

Wymagania

doświadczenie jako frezer CNC lub tokarz CNC - min 5 lata (warunek konieczny)

umiejętność pisania programów na obrabiarkach CNC

samodzielny dobór i wymiana narzędzi

kontrola jakości wytworzonych produktów narzędziami pomiarowymi

znajomość podstaw technologii wykonania

wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność

praca w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Firma Wareluk S.C. z zakładem produkcyjnym w Zielonce ( 12 km od ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji