Operator Maszyn CNC - rekrutacja online

HRK S.A.

Siemianowice Śląskie, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn CNCMiejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Zadania:

  • obsługa maszyn CNC
  • terminowa realizacja zleceń produkcyjnych na podstawie planu
  • dobieranie i ustawianie właściwych parametrów pracy maszyny
  • nadzór jakościowy nad produkowanymi wyrobami
  • wykonywanie pomiarów produktu (SPC) oraz wprowadzanie danych do systemu
  • optymalizacja procesu produkcyjnego oraz reagowanie na niezgodności
  • nadzór nad wskaźnikami produkcyjnymi (produktywność, złom)

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach oraz spotkaniach z zagranicznymi oddziałami grupy
  • możliwość tworzenia procedur i zasad w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji
  • udział w szkoleniach językowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów, usprawnień
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.