OPERATOR MASZYN CNC-PRACOWNIK PRODUKCJI-ŚLUSARZ

Gamet Sp. z o. o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z Wrocławia Krzyki-Tarnogaj z branży metalowej zatrudni pracownika na stanowisko OPERATOR MASZYN CNC-PRACOWNIK PRODUKCJI.
Wymagania:
- znajomość rysunku technicznego
- znajomość obsługi suwmiarki i narzędzi pomiarowych
- mile widziana znajomość obsługi lasera krawędziarki zgrzewarek pras doświadczenie na podobnym stanowisku lub kurs programowania
- zdolności manualne
- umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
- praca na II zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00)
-stawka w zależności od umiejętności od 4000brutto
JEŚLI MASZ DOŚWIADCZENIE CZEKAMY NA TWOJE CV I
OCZEKIWANIA FINANSOWE!!!
Po okresie próbnym WYNAGRODZENIE + PREMIA.

Prezentacja firmy

GAMET Sp. z o. o. z zakładem produkcyjnym we Wrocławiu-Krzyki od ponad 2... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
umowa o pracę
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne