Operator maszyn CNC - praca z przeszkoleniem w zawodzie

WIKOM-SEAL

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

obsługa gniazda obróbczego CNC wraz z programowaniem. Maszyny i urządzenia: tokarki CNC, frezarki, szlifierki. Stanowisko komputerowe - przygotowanie do transmisji danych.

Wymagania

Wskazane doświadczenie lub wykształcenie w zakresie toczenia, frezowania /metal, tworzywa/. Istnieje również  możliwość przeszkolenie zawodowego od podstaw. Atrakcyjny i kreatywny zawód.

Prezentacja firmy

Producent wyrobów z tworzyw sztucznych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
12 - mcy, później na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Praktyki / Staż