Operator maszyn CNC Niemcy

Pośrednictwo Pracy Soberka

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec.

Operator / ustawiacz maszyn CNC

Külsheim lub Fulda - Niemcy

Opis stanowiska:

• praca jako operator maszyn – ustawiacz maszyn CNC

• praca na maszynach ze sterownikiem Siemens, Mazak, Fanuc, Sinumerik lub Heidenhein

• wprowadzanie korekt, ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry wg rysunku technicznego

Oferujemy:

niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

• długoterminową współpracę

bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni, łazienki oraz internetu

• wynagrodzenie miesięczne od 2200 – 2400 € netto

• pracę w pełnym wymiarze godzinowym

bonus powitalny w wysokości 50 €

200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca

200 € premii za zwerbowanie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie

• możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

• punktualne wypłaty

• płatny urlop

• dodatki urlopowe oraz świąteczne

• odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

• opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego

• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, składki emerytalne, Kindergeld itp.)

Wymagania

• komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

• min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku operatora maszyn cnc

• prawo jazdy kat. B

• własny samochód

Prezentacja firmy

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia powitalna, premie świąteczne oraz urlopowe, premia za zwerbowanie kolegi
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji