Operator maszyn CNC - małoseryjna produkcja - Warszawa

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Warszawa

Obecnie prowadzimy rekturację na stanowisko.

OPERATORA CNC (maszyny obróbcze) - Warszawa (Mazowieckie)

Klient producent komponentów oświetleniowych, produkcja małoseryjna ściśle pod zamówienia kontrahentów

Pracując obejmiesz zadania:

- samodzielna obsługa maszyn CNC i koordynacja produkcji detalu

- przezbrajanie, programowanie maszyn na inny asortyment w przypadku

zmiany zamówień

- centra obróbcze (frezarki, piły CNC, automaty typu Pick&Place)

- wykonanie prób produkcyjnych

- wypełnianie kart serii - przestrzeganie przepisów BHP oraz P.POŻ, kontrola jakości

- sprawna realizacja zamówień zgodnie z harmonogramem produkcyjnym zamówień

- wykształcenie zawodowe techniczne

- min. 1,5 roku doświadczenia na produkcji w obsłudze maszyn CNC

- sprawność manualna, zmysł techniczny

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- odpowiedzialność i sprawne realizowanie zadań

- znajomość j. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

- gotowość do pracy w jednej zmianie

- chęć do związania się z pracodawcą, zaangażowanie i odpowiedzialność za podjęte

Oferujemy:

- bezpośrednie zatrudnienie w zakładzie w wymiarze etatu

- umowę o pracę

- konkurencyjne wynagrodzenie

- pracę w jednej zmianie

- stabilną długofalową pracę z możliwością dalszego rozwoju w organizacji

Znajomość programów do modelowania: SolidWorks, SolidEdge, AutoCad - jest dodatkowym atutem

Osoby gotowe do podjęcia nowych wyzwań i zainteresowane poznaniem pracodawcy, zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Oferta pracy stałej z zatrudnieniem bezpośrednim

FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.