Operator maszyn CNC (frezarki/tokarki)

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych kluczowych klientów, wiodącego producenta osprzętu elektrotechnicznego, narzędzi i urządzeń, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator maszyn CNC (frezarki/tokarki)Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Obsługa tokarek/ frezarek sterowanych numerycznie.
  • Przygotowywanie odpowiednich narzędzi skrawających, przyjęcie odpowiednich baz i punktów zerowych.
  • Mocowanie detali w obrabiarce.
  • Nadzorowanie maszyny podczas pracy.
  • Pomiary detali po obróbce.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe lub zawodowe kierunkowe.
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC - mile widziane
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
  • Znajomości rysunku technicznego.
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę.
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Eventy integracyjne i sportowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.