Operator maszyn CNC - atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Oława, Stanowice, dolnośląskie

Miejsce pracy: Oława, Stanowice

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należała terminowa realizacja zleceń produkcyjnych, utrzymanie ciągłej jakości produkcji, odrzucanie defektów, obsługa maszyn CNC i pakowanie wyrobów gotowych.

WYMAGANIA

Posiadasz uprawnienia do obsługi maszyn CNC i masz co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku? Znajomość rysunku technicznego nie jest dla Ciebie czymś obcym? Jesteś osobą komunikatywną, lubiącą pracować w zespole i zaangażowaną w wykonywanie powierzonych obowiązków? Odpowiedziałeś TAK na powyższe pytania? Super! To znaczy, że oferta jest skierowanie właśnie do Ciebie!

OFERUJEMY

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2950 zł brutto i atrakcyjny system premiowy. Praca od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym. Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy.

Ponadto karta Multisport, darmowa kawa z ekspresu, udział w spotkaniach firmowych, takich jak piknik letni czy bal karnawałowy, paczki świąteczne dla dzieci i bony podarunkowe.

Swoją ofertę kierujemy do każdego bez względu na wiek, płeć i wykształcenie.

Nie czekaj! Aplikuj już dziś!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy