Operator maszyn CNC, 2190/2390 euro na rękę, zakwaterowanie, Drezno

ASMO Solutions

Niemcy, zagranica

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie między 2190-2390 euro netto (na rękę)
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Zakwaterowanie
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)
  • Wolne weekendy
  • Pracę od zaraz

OPIS OFERTY:

  • Duża firma znajdująca się w okolicy Drezna
  • Obowiązki to: obsługa maszyn CNC, przygotowanie programów
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Praca na zmiany, do ustalenia

OCZEKUJEMY:

  • Komunikatywnej znajomości niemieckiego
  • Doświadczenia w obsłudze frezarki CNC i w programowaniu