Przedsiębiorstwo Budowlane Budirem Sp. j.
Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych
oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Operator maszyn budowlanych

Miejsce pracy: Opole
Opis stanowiska
  • praca na budowach realizowanych przez firmę
  • mile widziani obywatele Ukrainy,
  • załatwiamy dokumenty do złożenia wniosku o pobyt, oświadczenia, wizy oraz inne.

Wymagania
  • mile widziana praktyka w zawodzie
  • możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy

Oferujemy
  • pracę na stałe
  • delegacje (praca w kraju i zagranicą)
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • gwarantujemy zakwaterowanie oraz diety
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Lucjan Macek, Ewa Żurek Sp.J. w Sosnowcu, ul. Kosynierów 34A