Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Operator maszyn budowalnych

Świecie, kujawsko-pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

Praca przy budowie drogi ekspresowej

Obsługa maszyn budowlanych:

  • koparki kołowej
  • koparki gąsienicowej
  • koparki wyburzeniowej
  • koparko-ładowarki
  • ładowarki
  • spycharki
  • walca

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi koparki, koparko-ładowarki, spycharki lub walców drogowych
  • doświadczenie na stanowisku operatora sprzętu, mile widziane przy budowie dróg
  • samodzielność, dyspozycyjność i motywacja do pracy
  • dbałość o powierzony sprzęt i jego stan techniczny

Nasz klient:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 5600-8500 brutto miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo