Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn  (autoklaw)

Miejsce pracy: Zduny

Zakres obowiązków:

  • praca na produkcji -obsługa autoklawu
  • przestrzeganie reżimu technologicznego i sanitarnego prowadzonych procesów sterylizacji
  • konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn
  • monitorowanie pomiarów i wyników CCPs

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • mile widziane uprawnienia kwalifikacyjne do wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji (kotły ciśnieniowe)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość przyuczenia
  • transport z Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Pelplina

Prezentacja firmy

Kooperol Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis